Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz’dan Antakya esnafına müjde üzerine müjde gelmeye devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenen Yılmaz, bütün talepleri en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor.

,

Seçildiği günden bu yana her zaman esnafın yanında olan, sıkıntılarına kulak vererek çözüm üretme konusunda gayret gösteren aynı zamanda eski HESOB Başkanı olan Antakya Belediyesi Başkanı İzzettin Yılmaz’ın esnafa olan yardımlarına bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında esnafa tabela vergisi ve işyeri açma ruhsatı harç ücretlerinde indirim yaparak çözüm üreten Antakya Belediye başkanı İzzettin Yılmaz, geçtiğimiz günde esnafın indirim talep ettiği tabela ücretlerinin düşürülmesi konusunu plan bütçe komisyonuna gönderdi.

Antakya Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısında esnafın yıllık 150 lira olan tabela ücretinin indirilmesi talebi, mecliste kabul edilerek görüşülmek üzere plan-bütçe komisyonuna devredildi.

Çarşamba günü Antakya Ticaret Borsası’nda toplanan Antakya Belediye Meclisi Saygı duruşu ve yoklama ile başladı. Ardından Gündem dışı maddeler görüşülerek gündeme alındı.

ESNAFIN TALEBİNE CEVAP GELDİ

Esnafın bir süredir pandemi nedeniyle zor durumda olduğunu belirten Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, daha önce yapılan bazı indirimlere ilaveten yıllık 150 lira olan tabela indiriminin de gündeme alınması hakkında oylama yaptı. Oy birliğiyle indirim konusu görüşülmek üzere plan bütçe komisyonuna devrildi. (MUSTAFA DİLEK)
Kategoriler

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz