31 YAŞINDAKİ GENÇ KADININ SIR ÖLÜMÜ

  • Eklenme Tarihi :08.06.2022 | 10:36

AYLİN BÖYLE DÜŞMÜŞ

31 YAŞINDAKİ GENÇ KADININ SIR ÖLÜMÜ

Samandağ’da sabah saatlerinde ölü bulunan Aylin Aslan’ın ölüm anı güvenlik kameraları saniye saniye yansıdı. Aylin’in güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerinde, sokağa girdikten sonra bir apartmanın çatı katına bakıyor. Çatı katına baktığı binaya giren Aylin bir süre sonra sokağa düşüyor. Aylin’in ölüm sebebi yapılacak otopsi sonrası belli olacak.

Hatay’ın Samandağ ilçesinde 31 yaşındaki Aylin Aslan sokakta ölü bulundu. Genç kızın ölüm anını saniye saniye kaydeden güvenlik kameralarının görüntülerinde genç kızın bir apartmanın çatı katına baktığı, kapısı açık binaya girdikten bir süre sonra da sokak ortasına düştüğü görülüyor.

 

Samandağ ilçesinde sabah yürüyüşü yapmak için evlerinden çıkan vatandaşlar ara sokaklardan birinde yerde hareketsiz yatan bir kadın gördü. Kadının hiçbir çağrıya tepki vermemesi üzerine vatandaşlar 112’yi aradı. Bölgeye sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde genç kızın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis güvenlik şeridi çekerek olay yerinde gerekli incelemeleri yaparken, cesedin 31 yaşındaki Aylin Aslan’a ait olduğu belirlendi. Olay yerine gelen cumhuriyet Savcısı’nın yaptığı incelemelerin ardından genç kızın cesedi. Samandağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

ÖLÜM ANI GÜVENLİK KAMERALARINDA

Genç kızın ölümüyle ilgili çalışma başlatan polis çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarındaki görüntüleri inceledi. Güvenlik kameralarının görüntülerinde genç kızın sokağa girdikten sonra binanın çatısına baktığı görülüyor. Çatısına baktığı binaya giren kadının bir süre sonra sokağa düştüğü ve bir daha da kalkamadığı görülüyor. Ölüm anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan genç kızın ölüm sebebi yapılacak adli top incelemesinin ardından belli olacak. (Yaser ÇAPAROĞLU)