AKSOY, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE KARANFİL DAĞITTI

  • Eklenme Tarihi :08.03.2024 | 17:51
  • Muhabir :Haber Merkezi

AKSOY, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NDE KARANFİL DAĞITTI

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Hatay'da tekstil sektöründe faaliyet gösteren HATEKS Tekstil İşletmelerinde çalışan emekçi kadınlar ile Serinyol Elele Dayanışma Derneği’nde düzenlenen etkinlikte kadınlara karanfil dağıtımı gerçekleştirdi.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Hatay'ın Belen İlçesi'ne bağlı Topboğazı Mevkii’nde tekstil sektöründe yarattığı istihdam ile Hatay ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan HATEKS Tekstil İşletmelerini ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle işletmede çalışan kadınlar ile Serinyol Elele Dayanışma Derneği’nde düzenlenen etkinlikte kadınlara karanfil dağıtımı gerçekleştirdi.

İlk olarak HATEKS Tekstil İşletmeleri’ni ziyaret ederek emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “Benim de işyeri hekimliğini yaptığım Hateks fabrikasına gelerek emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Yaşasın emekçi kadınlar. Tum kadınlarımızı sevgi ve saygı ile selamlıyorum.” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ikinci ziyaretini Serinyol Elele Dayanışma Derneği’ne gerçekleştiren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy burada yaptığı konuşmada, “Serinyol Elele Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte aranızda olmaktan çok mutluyum. Tüm kadınlarımızın ve evimizin direği olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Haberin Videosu