ANTAKYA GENÇLİK MERKEZİ 1. OLDU

  • Eklenme Tarihi :21.02.2024 | 13:39
  • Muhabir :Haber Merkezi

ANTAKYA GENÇLİK MERKEZİ 1. OLDU

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen bilgi yarışmasında Antakya Gençlik Merkezi Mustafa Kemal Üniversitesi Genç Ofis takımı bölge finalinde 1. olarak büyük bir başarıya imza attı. Ofis takımı Türkiye finalinde Hatay’ı temsil edecek.

 

Antakya Gençlik Merkezi Mustafa Kemal Üniversitesi Genç Ofis takımı, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kültür Sanat Yarışmaları kapsamında düzenlenen Bilgi yarışmasının Üniversite Bölge finaline katıldı. Yarışmada üstün bir performans ortaya koyan Antakya Gençlik Merkezi Ofis takımı Bölge finalinde birinci olmayı başardı.

Antakya Gençlik Merkezi ofis takımını kutlayan İl gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, “Bakanlığımızın Kültür Sanat Yarışmaları kapsamında düzenlenen Bilgi Yarışması Üniversite Kategorisi Bölge Finalinde Adana'da İlimizi temsilen yarışmaya katılan Antakya Gençlik Merkezi Mustafa Kemal Üniversitesi Genç Ofis takımımız Bölge Finalinde 1. Olarak, İlimizi ve Gençlik Merkezimizi gururlandırdı. Türkiye Finalinde İlimizi ve Gençlik Merkezimizi temsil edecek gençlerimiz Mustafa Sünber, Serdar Semih Kahraman ve Muhittin Balcı' yı  başarılarından dolayı tebrik ediyor Türkiye Finalinde gençlerimize başarılar diliyoruz.” denildi.