ATSO BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ALTINÖZÜ’NDE YAPILDI

  • Eklenme Tarihi :24.06.2022 | 10:39

ATSO tarafından Altınözü İlçesi’nde bulunan üyelerine yönelik Teşviklere Erişerek Finans Sağlama, Hibeler ve Oda hizmetlerinden Dijital faydalanma konuları ile ilgili bilgilendirme toplantısının ikincisi dün gerçekleştirildi.

ATSO BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ALTINÖZÜ’NDE YAPILDI

Altınözü Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, ATSO Genel Sekreter Yardımcısı  Erhan Yağız, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Uzman Filiz Koze, Kosgeb Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik, DOĞAKA Uzmanı Erdal İlbay, ATSO Muamelat Müdürü Rasim Erdal Alyanak ve ATSO Üyeleri katılım gösterdi.

SLAYT GÖSTERİSİ İLE BİLGİLENDİRDİLER

Gerçekleştirilen toplantının moderatörlüğünü ATSO Genel Sekreter Yardımcısı  Erhan Yağız yaparken, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Uzman Filiz Koze, Kosgeb Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik, DOĞAKA Uzmanı Erdal İlbay ve ATSO Muamelat Müdürü Rasim Erdal Alyanak'ın Teşviklere Erişerek Finans Sağlama, Hibeler ve Oda hizmetlerinden Dijital faydalanma konularında slayt gösterisi eşliğinde sunum yaptılar.

ÖZKAYA TEŞEKKÜR ETTİ

ATSO Üyelerine yönelik gerçekleştirilen sunumun ardından kısa bir konuşma yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, “Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran kurum müdürlerimize, üyelerimize ve katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi. (Murat MUTLU)