ATSO ÜYELERİNE YÖNELİK WEBİNAR

  • Eklenme Tarihi :24.05.2023 | 12:47
  • Muhabir :

ANTAKYA Ticaret ve Sanayi odası (ATSO) webinar düzenleyecek. Online olarak gerçekleştirilecek olan Webinar’ın konusu ise “Sigortacılıkta Yapılan Hatalar, Sanayi Risklerinin Yönetimi ve Reasürans Dünyasındaki Gelişmeler” olacak

ATSO ÜYELERİNE YÖNELİK WEBİNAR

Yaşanan felaketten sonra yeni afetlere dünden daha hazır olmaları gerektiğini savunan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, “Ülkemizde yaşadığımız son yüzyılın en büyük felaketi olarak adlandırılan, 11 ilimizi etkileyen, hepimizi derinden üzen merkez üssü Kahramanmaraş depremlerinin acılarını henüz unutmamışken, gelecekteki doğal afetlere ve sanayi tesislerimizde doğacak felaketlere dünden daha hazırlıklı olmamızın bilinci içerisindeyiz. Bu amaçla Odamız, Nart Sigorta işbirliğinde, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK) Başkanı Sayın Mehmet Akif Eroğlu'nun açılış konuşmasını yapacağı “Sigortacılıkta Yapılan Hatalar, Sanayi Risklerinin Yönetimi ve Reasürans Dünyasındaki Gelişmeler” konulu webinar 25 Mayıs 2023 saat 14.00-15.30 arası online olarak gerçekleştirilecektir.” dedi.

Webinar’a katılmak isteyen ATSO üyeleri online ortamda dolduracakları bir formla, yeniden online olarak katılabilecekler. (Yaser ÇAPAROĞLU)