AYAKKABICILARDAN BAŞKANLARA ZİYARET - Hatay Söz Gazetesi

AYAKKABICILARDAN BAŞKANLARA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :20.04.2024 | 09:35
  • Muhabir :Haber Merkezi

AYAKKABICILARDAN BAŞKANLARA ZİYARET

Hatay Ayakkabıcılar odası başkanımız Doğan aydın, Kooperatif başkanı Ahmet Durgun, yönetim kurulu üyeleri ve Ayakkabıcı  Esnafı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ve Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar’ı ziyaret etti. Başkan Öntürk ve Yapar’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan ayakkabıcılar, başkanlara görevlerinde başarılar diledi.

 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ve Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Bu bağlamda Hatay Ayakkabıcılar odası başkanımız Doğan aydın, Kooperatif başkanı Ahmet Durgun, yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Antakya Belediye Başkanı İbrahim Nacı Yapar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Konuklarını makamında ağırlayan Antakya Belediye Başkanı Yapar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Ayakkabıcılar adası heyeti daha sonra Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk’ü ziyaret ette. Öntürk’e görevinde başarılar dileyen ayakkabacılar odası heyeti, hayırlı olsun dileklerinde de bulundular.