CHP Ekonomi Masası Sorunları Dinledi

  • Eklenme Tarihi :02.04.2022 | 12:24

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında oluşturulan CHP Ekonomi Masası dün Antakya’da bulunan ayakkabı ve mobilya üreticileriyle bir araya geldiler.

CHP Ekonomi Masası Sorunları Dinledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu talimatıyla Türkiye’nin 7 bölgesinde yaşanan ekonomik sorunları yerinde dinlemek ve çözüm planı hazırlamak için CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında oluşturulan CHP Ekonomi Masası dün Antakya’da bulunan ayakkabı ve mobilya üreticileriyle bir araya geldiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak başkanlığında kurulan ve aralarında CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur’un da bulunduğu CHP Ekonomi Masası Komisyonu Antakya’da faaliyet gösteren ayakkabı ve mobilya üreticileri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlediler.

CHP Ekonomi Masası Komisyonu Başkanı olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak yaptığı açıklamada, “Bugün CHP Ekonomi Masası olarak Antakya'da ayakkabı ve mobilya üreticileriyle ekonomik buhrandan çıkış stratejimizi konuştuk, üreticilerin talep ve önerilerini dinledik. Ekonomik buhrana son vermek için ülkemizin dört bir tarafında tüm üretici güçlerle görüşmeye devam edeceğiz.” dedi. (Murat MUTLU)