Çiçekçilerde Anneler Günü Hareketliliği - Hatay Söz Gazetesi

Çiçekçilerde Anneler Günü Hareketliliği

  • Eklenme Tarihi :13.05.2024 | 08:35
  • Muhabir :Haber Merkezi

Çiçekçilerde Anneler Günü Hareketliliği

Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan ve bu yıl 12 Mayıs’a denk gelen Anneler Günü  dolayısıyla çiçekçilerde yoğun bir hareketlilik yaşandı. Asrın felaketi sonrası işyerlerini kaybeden ve konteyner işyerlerinde faaliyetlerini sürdüren Defne Çiçekçilik ,Günler öncesinden almaya başladığı siparişlerini istenilen zamanda teslim edilmesi ve gün içerisinde işyerine akın eden müşterilerin çiçek talepleri için özverili bir çalışma gerçekleştirildi. Alanında deneyimli isimlerden kurulu ekip kusursuz hizmetleri ile müşterilerden tam not aldı.

 

Günün ilk saatlerinden itibaren yoğun tempo ile çalışan Defne Çiçekçilik İşletmecileri Bulent ve  Selçuk Çıldır gördükleri yoğun ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirirken ,Hazırlıklarını günler öncesinden  hizmet verdikleri Anneler Günü mesaisinde sektörde  yüzlerinin güldüğünün altını çizerek tüm annelerin gününü kutladılar.

Gelen siparişleri zamanında yetiştirebilmek adına ekip arkadaşları ile birlikte var güçleri ile çalıştıklarını söyleyen Çıldır Kardeşler  yaptıkları  açıklamada :” Günler öncesinden başlayan yoğunluğumuz gün boyu devam etti. En değerli varlıkları anneleri için çiçek almaya gelen müşterilerimiz en çok Orkide ve Gül’ü tercih ederken kimi ise  çiçeklerini  vazo, saksıda, bazıları ise buket şeklinde çiçek tercih ettiler. Aynı zamanda Kutular içerisinde hazırladığımız gül Aranjmanlarımızın da  oldukça talep gördüğünü belirtmek isterim. Gösterdikleri ilgi ile bu yılda bizleri en çok tercih edilen çiçekçiler arasına layık gören kıymetli müşterilerimize  ve özverili çalışmaları ile kusursuz hizmet sunan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Tüm Annelerimizin gününü kutluyoruz.”ifadelerine yer verdiler.