ÇİRKİN: ARTIK OYUMUZU KİME VERELİM DEMEYECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :12.03.2024 | 15:28
  • Muhabir :Haber Merkezi

ÇİRKİN: ARTIK OYUMUZU KİME VERELİM DEMEYECEĞİZ

İyi Parti Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde, artık ya CHP’ye yada Ak Partiye demeyeceklerini ve oyumuzu kime vereceğiz diye düşünmeyeceklerini belirterek, İyi Parti’nin Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nusret Cömert’i işaret etti.

 

Çirkin yaptığı yazılı açıklamasında, “Öncelikle yerel seçimlerin hayırlı olmasını diler, tüm partilere ve adaylara başarılar temenni ederiz. İYİ Parti çok şükür ki Hatay’ın bir çok ilçesinde çok temiz bir aday tespit süreci geçirdi ve değerli adaylar tespit ederek halkımızın taktirine sundu. Adaylarımızı ahbap çavuş ilişkisi ile değil, halk ve teşkilat ölçüsünde tespit ettik. Bunun sonucu olarak da Hatay halkı  adaylarımızı bağrına bastı, sevdi ve iddialı hale getirdi. Göreceksiniz huzurla yoluna devam eden İYİ parti yerel seçimlerin yıldızı olacak.” dedi.

ADAYLARIMIZ ONURUMUZDUR

Milleti iki kutba mahkum olduğu sistemden kurtardıklarını, artık alternatifin olduğunu belirten Çirkin, “Büyükşehire gelince; Oraya da değerli bir aday çıkarttık. Sayın Nusret Cömert bilgisi ve birikimi ile vizyoner aday sınıfındadır. Ve Hatay’da büyük hizmetler yapacağından eminiz. Yüreğindeki Hatay sevgisine ve dürüstlüğüne de İYİ  Parti olarak kefiliz. Hatay halkı iki kutbun arasında kalmamalıydı ve bunu başardık. Artık ya CHP ya AKP demeyeceğiz. Kime verelim demeyeceğiz. Özellikle İYİ partili kardeşlerim başta BŞB adayı Sayın Nusret Cömert olmak üzere hiç bir adayını yalnız bırakmayacaktır, buna yürekten inanıyoruz. Çünkü adaylarımız onurumuzdur. Seçimlerin huzur içinde geçmesi dileği ile herkese huzur diliyoruz. Ayrıca tüm hemşehrilerimin mübarek Ramazan’ı kutlu olsun” dedi.