DANIŞMANLIK DESTEĞİ VERİLECEK

  • Eklenme Tarihi :16.12.2022 | 09:43

Proje sürecinde 120 geçici koruma altındaki Suriyeli çalışanın çalışma izni alma süreçlerinde danışmanlık ve finansal destek veriliyor.

DANIŞMANLIK DESTEĞİ VERİLECEK

 

 Avrupa Birliği finansal desteğiyle hayata geçirilen SPARK - "Büyüme Odaklı KOBİ'lere Şirkete Özel Eğitim ve Danışmanlık Desteği” Projesi KOBİ katılımcılarını bekliyor.

Küçük ve orta büyüklükte işletmelerin büyümesini desteklemek, iş süreçlerindeki verimliliği artırmak için durum analizi, proje yönetimi, kalite yönetimi, muhasebe, lojistik, bilişim teknolojileri, markalaşma ve insan kaynakları gibi çeşitli konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilecek.

80 KOBİ’YE ÜCRETSİZ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK DESTEĞİ

Adana, Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa'da Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle hayata geçirilen ve SPARK tarafından yürütülen “Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Ev Sahibi Toplumun Finansal Erişimini Artırarak İstihdamın Geliştirilmesi (DAHIL)” Projesi kapsamında toplam 80 KOBİ'ye ihtiyaçlarına yönelik ücretsiz eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlanıyor.

SON BAŞVURU 31 ARALIK

İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan eğitimlerin 23 Ocak - 31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje başvuruları 31 Aralık tarihine kadar, Adana, Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa'da bulunan tüm sektörlerden işletmelerin başvurusuna açık. Projeye katılmak isteyen işletmelerin yöneticileri veya çalışanları, başvuru formunu https://forms.gle/MzQZHfcZ118MxAH39 linke tıklayıp başvurularını tamamlayabilirler. (Murat MUTLU)