DEPREM ŞEHİDİ AHMET FURKAN BULUT DUALARLA ANILDI

  • Eklenme Tarihi :12.02.2024 | 15:51
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

DEPREM ŞEHİDİ AHMET FURKAN BULUT DUALARLA ANILDI

6 Şubat’ta Hatay’da meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybeden Ayşe-Mehmet Ali Bulut çiftinin üç çocuğunun en büyüğü olan 17 yaşındaki merhum Ahmet Furkan Bulut için Antakya İlçesi’ne bağlı Avsuyu Mahallesi’nde Hatm-i Şerif okutuldu.

 

6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden 17 yaşındaki merhum Ahmet Furkan Bulut için Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenlik Personeli Ayşe-Mehmet Ali Bulut tarafından Avsuyu Mahallesi’nde düzenlenen Hatm-i Şerif törenine siyasi parti temsilcileri, belediye başkan adayları, mahalle muhtarları, Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları ile akrabaları ve sevenleri katılım gösterdi. Hatm-i Şerif töreninde okunan Kur’an-ı Kerim tilavetine eşlik eden misafirler daha sonra yapılan dualara eşlik ederek bir kez daha merhum Ahmet Furkan Bulut’u andılar.

Depremde hayatını kaybeden merhum Ahmet Furkan Bulut’un babası Mehmet Ali Bulut, Hatm-i Şerif törenine katılan misafirlere teşekkür ederken, 6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara rahmet diledi.