DESTEKLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİLER

  • Eklenme Tarihi :20.05.2023 | 11:09
  • Muhabir :

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetimi KOSGEB Yetkilileri İle Birlikte Üyeleri Destekler Konusunda Bilgilendiriyor

DESTEKLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİLER

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve KOSGEB Yetkilileri, deprem Sonrası ev ve İşyerleri hasar gören sanayi esnafı ve Kobileri bilgilendirdiler.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis üyeleri ve KOSGEB yetkilileri, iş yerleri hasar gören Sanayi esnafı ve Kobileri, iş yerlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinlediler.

 İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Nedim Şaban, Levent Çam, Yılmaz Çağan ve meclis üyesi İbrahim Açıkgöz KOSGEB yetkilileri ile birlikte ziyarette yer aldılar

Şehrimizde otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ev ve iş yerleri depremde hasar gören üyeleri ziyaret eden İTSO Yönetimi ve KOSGEB üyeleri, destekler ile ilgili üyelere bilgiler verdiler.

Bölgemizde yaşanan deprem felaketi sonrası ev ve iş yerleri hasar gören ve firmalara yönelik destek kredilerinin verilmeye başlandığı ve nasıl başvuru yapılabileceğini anlatan KOSGEB yetkilileri, Nace kodları uymaları halinde deprem sonrası iş yerleri hasar gören firmaların desteklerden faydalanabileceklerini belirttiler..

KOSGEB’in İskenderun Anıt alanında İl Müdürlüğü olarak konteynerde hizmet vermeye başladığı ve firmaların müracaatları halinde gerekli bilgiler alabilecekleri belirtildi. (Haber Merkezi)