DİĞER ODALARA ROL MODEL OLMAYI AMAÇLAMAKTAYIZ

  • Eklenme Tarihi :01.08.2022 | 09:57
  • Muhabir :

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu Bolu’da temaslarda bulundu. Başkan Zaraoğlu, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant ile görüştü

 DİĞER ODALARA ROL MODEL OLMAYI AMAÇLAMAKTAYIZ

 Meslek grupları açısından bir çok ortak noktaları bulunan ve özellikle lojistik sektöründe faaliyet gösteren üyeler adına görüş alışverişinde bulunmak amacıyla  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş’i ziyaret ettiklerini aktaran Başkan Zaroğlu “Başkanımızın engin tecrübesinden ve parlak fikirlerinden istifade edip karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Başkanımızla eski Cilvegözü Gümrük müdürümüz Mahmut Berkli’yi de ziyaret etme fırsatı bulduk. Samimi ilgi ve alakaları için çok teşekkür eder faliyetlerinde başarılar dilerim” dedi.

AKÇAKOCA TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ayrıca Akçakoca Ticaret Ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Odalarının hizmet kalitesini arttırmak ve üyelerin ticari faaliyetlerini daha kolay kılmak amacı ile Türkiye'nin en güneyinden en kuzeyine Akçakoca Ticaret Ve Sanayi Odasını ziyaret edip karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını aktaran Zaroğlu “Amacımız odalar arası iletişimi güçlendirmek, hizmet standardının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek ve bu iş birliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler, projeler üretmek, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yaninda sosyo-ekonomik ve kültürel faaliyetlerde birlikte hareket etmek ve böylece" ortak akılla çalışmak " anlayışı ile diğer odalara rol model olmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda müthiş misafirperverliği ve samimi karşılamaları için Akçakoca Ticaret ve Sanayı odası başkanı Mehmet Nazım Pazvant ve değerli yönetimine, çok kıymetli İlçe Kaymakamımız Yasin Öztürk’e memnuniyetimi ifade eder hepsine ayrı ayrı şükranlarımı sunarım” dedi. (HÜSEYİN BAYRAKTAR)