Doğanın Kalbinde Yayla Tadında Keyifli Zaman Geçireceğiniz Bir Mekan ;Saklı Vadi - Hatay Söz Gazetesi

Doğanın Kalbinde Yayla Tadında Keyifli Zaman Geçireceğiniz Bir Mekan ;Saklı Vadi

  • Eklenme Tarihi :06.07.2024 | 11:50
  • Muhabir :Haber Merkezi

Doğanın Kalbinde Yayla Tadında Keyifli Zaman Geçireceğiniz Bir Mekan ;Saklı Vadi

Modern yaşamın yoğun temposundan kaçıp doğa ile iç içe bir dinlenme mekanı arıyorsanız, yayla tadında bir kaçamak tam size göre. Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz Şenköy Saklı Vadi,Oldukça geniş alanı, kendin pişir kendin ye deneyimi,Kamp alanları, Çocuk oyun alanları,Futbol sahası,Basketbol sahası,Özel oturma alanları,Alanında deneyimli personellerin sunumlarıyla  muhteşem lezzetler, Gece çadırda konaklama olanağı ile size ve ailenize unutulmaz bir ortam sunuyor.Aynı zamanda Restoran bölümünde kebap çeşitleri ve meze çeşitlerini en leziz halleri ile müşterilerine sunan işletme kır bahçesinde de özel günlerinize ev sahipliği yapıyor.

Bu eşsiz alanda doğa yürüyüşleri yaparak yaylanın gizli güzelliklerini keşfedebilir, orman yollarında serin ve temiz havayı soluyarak stres atabilirsiniz.

Saklı Vadi sadece dinlenmek için değil, aynı zamanda birçok farklı aktiviteyi deneyimlemek için de harika bir fırsat olarak çıkıyor karşımıza.

Doğa ile iç içe keyifli zamanlar  geçirebileceğiniz mekanlarında  sundukları  olanaklar ile müşterilerini ağırlamaya hazır olduklarını ifade eden genç işletmeci Yusuf Tuncer açıklamasında:” Saklı Vadi olarak müşterilerimize keyifli saatler sunma adına profesyonel ekibimiz ile birlikte elimizden gelenin fazlasını yapma gayreti içerisindeyiz.Yeşilin her tonunun bulunduğu mekanımız yediden yetmişe herkese hitap etmektedir. Geniş alanımızda  kendin pişir kendin ye deneyimi,Kamp alanları, Çocuk oyun alanları,Futbol sahası,Basketbol sahası,Özel oturma alanları ve oldukça geniş otopark alanımız ile haftanın yedi günü hizmetteyiz.Zengin çeşitli yöresel kahvaltı lezzetlerimiz hafta sonu sevdikleri ile birlikte güzel bir kahvaltı yapmak isteyenlerin yoğun ilgisini görmektedir.Restoran bölümümüzde damak çatlatan kebap lezzetlerinin yanı sıra meze çeşitlerimizin sunumu yapılırken kır bahçemiz özel günlere ev sahipliği yapmaktadır.Hatay mutfağının enfes tatlısı künefemiz ile iddialı olduğumuzun altını çizmek isterim.Ayrıca son dönemin trendi olan kamp ortamı için ideal olan mekanımız grupların kamp faaliyetlerine ev sahipliği yapmaktadır.Ve gelen talepler doğrultusunda misafirlerimize çadırda konaklama imkanı da sunmaktayız. Doğanın sunduğu bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyen herkesi Saklı Vadiye bekliyoruz.”dedi.

Şenköy Hırbi Küme Evlerinde faaliyet gösteren Saklı Vadiye 0 531 713 27 27 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.