DÖRTYOL’DA İMAR PLANI TOPLANTISI

  • Eklenme Tarihi :21.04.2022 | 11:13
  • Muhabir :

DÖRTYOL Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde 1/1000 ve 1/5000 imar planlarının ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi.

DÖRTYOL’DA İMAR PLANI TOPLANTISI

Toplantıya  Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İlçenin Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve Siyasi Parti İlçe Başkanları ve bazı Belediye meclis üyeleri katıldı.

Toplantı ile ilgili bilgi veren Dörtyol Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Ecna Yıldırım, “Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği, ilçemiz söz konusu olunca tüm kurum kuruluşlara birlikte  ve beraberce hareket edilmesi gerektiği vurgulanan toplantıda Belediye Başkanımız Sayın Fadıl Keskin Bey'e imar planları konusunda tüm siyasi parti başkanları parti gözetmeksizin ve tüm STK başkanları kamu yararına olması acısından destek verileceği konusunda hem fikir olmuşlardır. Ayrıca yapılacak olan toplantıda Belediye başkanımız imar planları ile ilgili son gelişmeleri paylaşılacağı bilgisini vermiş olup birlik ve beraberlik olunması durumunda ilçemizi her konuda en iyi yerlere getirileceğini her platformda en iyi şekilde temsil edileceği vurgusunu yapmışlardır. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)