EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

  • Eklenme Tarihi :14.12.2023 | 14:33
  • Muhabir :Haber Merkezi

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Yönetimi HABİTAT Derneği Başkanı Sezai Hazır, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, kurul üyeleri ile bir araya geldi.

EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK PROJELER GÖRÜŞÜLDÜ

HABİTAT  Derneği Başkanı  Sezai Hazır Genel Koordinatör yardımcısı İsmail Metin ve HABİTAT ekibiyle bir araya gelen TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Hatay Genç Girişimciler kurulu yönetimi, bölgemize yaşanan afet sonrasında orta ve uzun vadede gerçekleştirmeyi düşündükleri projeler hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

HABİTAT  Derneği Başkanı Sezai Hazır, toplantıda derneğin faaliyetleri hakkında da bilgiler vererek,  “Dijitalleşen dünyaya uyumlu sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen güçlü ortaklıklar temelinde toplamsal kapasite geliştirici ve sosyal etki odaklı projeler üreten bir sivil toplum kuruluşuyuz. Bu gün TOBB Hatay Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler   kurul üyelerimiz ile bir aradayız. Bölgemizde 6 Şubat tarihinde çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. El birliği ile yaşadığımız bu kadim şehrimizi aya kaldırmak için tüm sinerjimizi kullanmamız lazım” dedi.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen ve yönetimi ile TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Dablan ve yönetimi de aynı fikirde olduklarını belirttiler.

Toplantıda, bölgemiz ekonomisine değer katacak projeler görüşüldü.