Erzin OSB'de Yatırım İncelemesi - Hatay Söz Gazetesi

Erzin OSB'de Yatırım İncelemesi

  • Eklenme Tarihi :04.07.2024 | 11:20
  • Muhabir :Haber Merkezi

Erzin OSB'de Yatırım İncelemesi

Hatay Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'ndan sorumlu Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, Kaymakam Onur Özaydın ve beraberindekilerle faaliyetlerine devam eden Erzin Organize Sanayi Bölgesinde yatırım imcelemesinde bulundu.

Erzin ilçesini ziyaret ederek, Kaymakam Onur Özaydın ile birlikte Erzin Organize Sanayi Bölgesi'nde devam eden yapı faaliyetleri hakkında incelemelerde bulundu. Ziyarete, Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Muhteşem Vural, OSB Yönetim Kurulu üyeleri ve diğer yetkililer de katıldı. Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş ve Erzin Kaymakamı Onur Özaydın, organize sanayi bölgesinde gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyaret sırasında, bölgedeki güncel durum hakkında detaylı bilgi almak amacıyla Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Muhteşem Vural ve OSB yöneticileri ile görüşmeler gerçekleştirildi.

Erzin Organize Sanayi Bölgesi'nin gelişimi ve bölgede devam eden yatırım faaliyetleri üzerine yapılan bu ziyaret, bölgenin ekonomik ve endüstriyel potansiyelinin artırılması adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.