HARDEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YOLUNDA

  • Eklenme Tarihi :10.01.2024 | 14:03
  • Muhabir :Haber Merkezi

HARDEN TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YOLUNDA

Antakya’da eğitime olduğu gibi öğrencilerinin sosyal faaliyetlerine de büyük destek veren Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi, bağrından yine bir şampiyon çıkarmayı başardı.

 

6-7 Ocak tarihlerinde Mersin'de yapılan Türkiye geneli okullar arası atletizm kros grup müsabakalarında Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden ferdi olarak yarışmaya giren Ahmet El Harden 5 km’de ferdi grup ikincisi olarak Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Başarılı sporcu Türkiye finallerinde okulunu ve Hatay’ı ve Akdeniz Bölgesi’ni temsil edecek. Ayrıca Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Atletizm Takımı kros grup müsabakalarında grup dördüncüsü olarak ödül aldı.

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mehmet Hanifi Tuncer, hem takım olarak hem de ferdi olarak kros gruplarında Hatay’ı başarılı bir şekilde temsil ederek ödül alan tüm kafileyi Adana'nın meşhur kebapçısı Kaburgacı Yaşar Usta’ya götürerek ödüllendirdi. Antakya TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi Atletizm Takımı sporcusu Türkiye finallerine hazırlanmaya başladı.