HATAY GÜNLERİ’NE HAZIRLANIYORLAR

  • Eklenme Tarihi :25.12.2023 | 11:12
  • Muhabir :ESRA TURAN

Hatay Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Hatay Günleri’nin hazırlıkları sürüyor.

HATAY GÜNLERİ’NE HAZIRLANIYORLAR

01-04 Şubat 2024 tarihleri arasında Atatürk Havalimanında gerçekleştirilecek olan “Hatay Günleri” organizasyonu öncesinde proje koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Hatay’ın adının ulusal arenada duyulması, Hataylı esnaflara katkı sunulması ve Hatay’a dikkat çekilmesi amacıyla gerçekleştirilecek olan program öncesinde Hatay Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Yılmazer ve yönetim kurulu üyeleri hazırlıklarını sürdürüyor.

Başkan Yılmazer, yönetimi ile sık sık bir araya gelerek organizasyon hakkında kritik yapmayı da ihmal etmiyor. Yılmazer, Hatay Günlerinin yol haritasının belirlenerek görev dağılımının yapılması amacıyla gerçekleşen son toplantının oldukça verimli geçtiğini belirtti. Hatay için herkesin elini taşın altına koymaya hazır olduğunu kaydeden Yılmazer, Hatay’a yakışan bir organizasyon gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti.

DAVETLER DEVAM EDİYOR

Başkan Yılmazer, yönetimi ile birlikte kentin önde gelen isimlerini tek tek ziyaret ederek Hatay Günleri davetiyelerini de iletiyor. Başkan Yılmazer son olarak Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Fazıl Kılıç’ı, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’yı, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız’ı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerde projeyle ilgili bilgilendirmelerde de bulunan Başkan Yılmazer, Hatay Günleri’ne davetiyeleri de takdim etti.

Başkan Yılmazer, 01-04 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek dev organizasyon öncesinde çalışmalarını tertip komitesi ile birlikte sürdürüyor.