HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ!

  • Eklenme Tarihi :16.08.2023 | 11:42
  • Muhabir :

Ak Parti Heyeti, Hatay’ın Reyhanlı İlçesi’nde bulunan sanayi sitesinde faaliyetlerine başlayan ayakkabı imalatı yapan esnaflardan oluşan Hatay Ayakkabı İmalatçıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Doğan Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ!

Hatay Ayakkabı İmalatçıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Doğan Aydın’ın ev sahipliği yaptığı ziyarete AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Ak Parti Reyhanlı İlçe Başkanı Mehmet Yumuşak ve partililer katıldı. 

Ayakkabı imalatı sektöründe faaliyet gösteren esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Ak Parti Heyeti, imalat yapan esnafın sorun ve taleplerinin karşılanması için her türlü desteği vereceklerini belittiler.

Ziyaret hakkında bilgilendirmede bulunan Hatay Ayakkabı İmalatçıları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Doğan Aydın, “AK Parti Milletvekili Sayın Hüseyin Yayman, Reyhanlı Belediye Başkanı Sayın Mehmet Hacıoğlu ve Ak Parti Reyhanlı İlçe Başkanı Sayın Mehmet Yumuşak, Reyhanlı sanayi sitesinde bulunan ayakkabıcı esnafımızı ziyarette bulundular. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)