HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN AYDIN’A ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :21.03.2022 | 10:58
  • Muhabir :

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz göreve başlayan Doğan Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerini Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar ile birlikte çalışma ofisinde ziyaret etti.

HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’DEN AYDIN’A ZİYARET

 

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Hatay Ayakkabıcılar Odası Başkanı Doğan Aydın, esnafın sorunlarının çözümü ve taleplerinin karşılanması için HESOB ile birlikte yakından istişare halinde olacaklarını, ayakkabıcılık sektörünün hak ettiği noktaya gelmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını, olağan genel kurul öncesinde esnafa verilen sözleri zaman kaybetmeden kazandıracaklarını belirterek HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Gerçekleştirilen ziyarette kısa bir konuşma gerçekleştiren HESAO Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Hatay Ayakkabıcılar Odası Başkanımız Doğan Aydın kardeşimizi, Yönetim ve Denetim Kurulu’nu Hatay Mobilyacılar Odası başkanımız Mehmet Ali Yapar ile birlikte ziyaret ederek, ayakkabıcılık sektörü hakkında istişarelerde bulunduk. Bizler HESOB olarak üzerimize düşen ne varsa dün olduğu gibi, bugün ve yarın da yapmaya hazırız. 24 saat esnafımızın yanında ve emrinde olduğumuzu unutmayın. Hatay Ayakkabıcılar Odası Olağan Genel Kurulu sonrasında seçilerek göreve Başkan Doğan Aydın nezdinde tüm üyelerini kutluyor, yeni dönemde bizlerle hep birlikte çalışma kararlarından dolayı teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)