HESOB Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

  • Eklenme Tarihi :09.04.2022 | 01:19
  • Muhabir :

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği (HESOB) Nisan ayı yönetim kurulu toplantısı HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

HESOB Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

HESOB Hizmet Binası’nda HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz başkanlığında gerçekleştirilen Nisan Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na HESOB Başkan Vekilleri A. Fatih Yılmaz, Erol Akın ve yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.  Gerçekleştirilen toplantıda Hatay esnafını yakından ilgilendiren genel konular üzerinde istişareler yapılırken, esnafın sorun ve taleplerini gerek TESK nezdinde, gerekse bakanlıklar nezdinde görüşmelerin sık olarak yapılması kararı alındı.

SIKLIKLA BAKANLIKLARA ÇIKARMA YAPACAĞIZ

Yapılan toplantı sonrasında kısa bir açıklama gerçekleştiren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Esnafımızın genel konularını yönetim kurulu üyelerimizle birlikte istişare ettik. Mübarek Ramazan ayında alınacak kararların ve ilgili bakanlıklar, üst kuruluşumuz TESK ve yerel yönetimlere iletilmesi gereken konuları toplantımızda tekrardan masaya yatırdık. Toplantımızın esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlara vesile olmasını diliyor, esnaflarımıza Yüce Allah'tan sağlık, mutluluk ve hayırlı işler diliyoruz. HESOB olarak 24 saat esnafımızın yanında ve emrindeyiz.” dedi. (Murat MUTLU)