İMEAK MECLİS TOPLANTISI

  • Eklenme Tarihi :06.06.2023 | 13:05

İMEAK Deniz Ticaret Odamızın Haziran Ayı Meclis Toplantısı, 1 Haziran 2023 Perşembe günü Oda Meclis Salonu’nda yapıldı.

İMEAK MECLİS TOPLANTISI

Meclis Başkanı Başaran Bayrak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri görüşülüp onaylanırken, Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, güncel ve ekonomik gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Tamer Kıran, Cumhurbaşkanlığı Seçimi İkinci Tur Oylaması sonucu bir kez daha milletimizin teveccühünü alarak görevini 5 yıl daha sürdürmeye hak kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik etti, yeni dönemde sağlık ve başarılar diledi. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni etti.

Tamer Kıran, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 79. Genel Kurulu’nda 4 yıl süreyle yeniden Başkanlığa seçilen Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu da tebrik etti.

Yeni dönemde Odamızı temsilen kendisinin de Başkan Yardımcısı olarak görev alacağını belirten Tamer Kıran, bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de TOBB çatısı altında hem denizciliğimizin hem Türk iş dünyasının gelişimi ve ilerlemesi için çalışmalar yapmaya elinden geldiğince gayret edeceğini söyledi. Toplantıya Şube Yönetim Kurulu Başkanı M.Kemal Kutlu da katılım sağladı. (Haber Merkezi)