İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DEVRİM!

  • Eklenme Tarihi :14.12.2023 | 09:44
  • Muhabir :ÖMER ÖZTÜRK

Hatay ekonomisine katkıda bulunmak üzere portföyündeki ürün çeşidi ile öne çıkaran ve sektörel değişimi çok sıkı izleyerek değişime ayak uyduran CNC Yapı İşletmecisi İhsan Demir inşaat sektöründe devrim niteliğinde bir çalışmaya imza attı

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE DEVRİM!

6 Şubat’ta Hatay’da meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen deprem sonrasında depremzedelerin sağlıklı konutlara kavuşması konusunda belirsizlikler sürerken, günümüzde karşımıza çıkan ve köpük olarak bilinen Strafor beton kaplama ile 7 gün içerisinde eviniz CNC Yapı tarafından kaliteli, sağlıklı ve dayanıklı bir şekilde teslim ediliyor.

Hatay’ın Samandağ İlçesi’ne bağlı Uzunbağ Mahallesi’nde hizmet veren CNC Yapı tarafından inşaat sektöründe devrim niteliğinde bir buluşa imza atarak inşaat sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Tomruksuyu Mahallesi’nde devrim niteliğinde bir buluş olan köpük (strafor) ile yapılan beton duvar örülmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan CNC Yapı İşletmecisi İhsan Demir, “2008 yılından bu yana mantolama üretimi sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük hayatta kullandığımız köpük olarak bilinen straforu duvar kaplama olarak yapılacağını birkaç deneme sonucunda test etmeye başladık. Strafor beton kaplama yapıya zarar vermeden en kaliteli bir şekilde duvarların örülmesi sonucunda başta ısı yalıtımı ve can güvenliği olmak üzere binayı büyük bir ağırlıktan korumaktadır. İlk inşaatımızı Tomruksuyu Mahallesi’nde gerçekleştiriyoruz. 6 Şubat’ta meydana gelen deprem sonrasında ortaya çıkan görüntüler inşaat sektörünü yenilik adına harekete geçireceğine inanıyorum. CNC Yapı olarak inşaat sektöründe devrim niteliğinde bir çalışma olarak adlandırdığımız strafor beton kaplama ile Hatay’ımızı en sağlıklı bir şekilde ayağa kaldırabiliriz. Bize danışmadan ve uğramadan kesinlikle inşaat yapmayın.” diye konuştu.

CNC Yapı hakkında açıklamalarda bulunan CNC Yapı İşletmecisi İhsan Demir, “Ürün portföyü içerisinde müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdüren CNC Yapı, ısı yalıtımı, söve/fuga, mantolama, kartonpiyer, bina giydirme, ısı yalıtım sıvası, CNC söve kesimi ve diğer inşaat malzemeleri ile birlikte tüm ürün çeşitleri ve aksesuarlarıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine Uzunbağ Mahallesi, Antakya-Samandağ Yolu Caddesi (Çobanoğlu Et Merkezi Yanı) No: 99/A Samandağ-Hatay adresinde hizmet vermeye devam ediyoruz.” dedi.