İTSO Üyelerine Halk Bankasından Avantajlı Kredi İmkanı

  • Eklenme Tarihi :24.12.2023 | 10:48
  • Muhabir :Haber Merkezi

Halk Bankası Hatay Bölge Koordinatörü Hacı Bayram Evren, İskenderun Ticari Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, Hatay Bölge Ticari Pazarlama Bölüm Müdürü Hasan Binat ve İskenderun Şube müdürü Ali Sarı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

İTSO Üyelerine Halk Bankasından Avantajlı Kredi İmkanı

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, deprem sonrası KOBİ ve üyelere yönelik Halk Bankasının sunmuş olduğu avantajlı krediler ile ilgili bilgiler verildi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Üyelerimizin deprem sonrası yaşadıkları finansal sorunlar ve kredilere ulaşma noktasında sürekli banka müdürlerimiz ile görüşüyoruz ve üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Halk Bankasının bu süreçte üyelerimize yönelik sağladıkları kredi desteklerinden dolayı da memnuniyetimizi dile getirmek istiyorum. Temennimiz, üyelerimizin işlerini bir an önce yoluna koyması, işletmelerimizin ve Kobilerimizin ayağa kalkarak ticari faaliyetlerine devam etmeleri yönündedir” dedi.

Ziyarette, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Çam ve Nedim Şaban yer aldı.