İTSO’nun Ev Sahipliğinde E-Ticaret Semineri Düzenlendi

  • Eklenme Tarihi :19.12.2022 | 13:01
  • Muhabir :

Mikro İhracat Online Pazaryeri, Wezzomart sponsorluğunda İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen E- Ticaret semineri yoğun ilgi gördü.

İTSO’nun Ev Sahipliğinde E-Ticaret Semineri Düzenlendi

“Wezzomart Irak Pazarını E-Ticaret İle Ülkemiz ve Bölgemiz İnsanına Kazandırmayı Hedefliyor”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde düzenlenen ve Anatolia Express lojistik altyapısı ile kurulan Mikro İhracat Online Pazaryeri, Wezzomart tarafından gerçekleştirilen seminer de, E-ticaret ile bölge insanımıza başta Irak pazarı olmak üzere yeni iş imkanları sağlamayı hedefliyor.

Açılış konuşmasını yapan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Yılmaz E-Ticaret alanında gelişmelerin memnuniyet verici olduğunu belirterek bu ve benzer alanlarda girişimde bulunan tüm üyeleri Oda olarak destek olduklarına dikkat çekti

Neo Bio Danışmanlık Kurucusu Girişimci/Profesyonel Koç/Eğitmen Suat Yaşar Dikkaya. Glob3 Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Kurucusu E-Ticaret Girişimcisi/ Eğitmen Muhammet Reşit Akkaya ve Apepsoft Yazılım Kurucu Ortağı Girişimci/Eğitmen Tuğçe Dilem Aytekin’in konuşmacı olarak yer aldıkları seminerde. Konuşmacılar seminere katılanlara E- Ticarete nasıl başlayabileceklerini E-Ticaretin avantajları riskleri ile ilgili önemli bilgiler vererek tecrübelerini paylaştılar.

Bir süre önce Anatolia Express bünyesinde Türk marka ve ürünlerinin Irak pazarına sunulacağı Mikro İhracat İş Modeli ile kurulan Online Pazaryeri ve Hızlı Kargo hizmetlerinin yer aldığı Wezzomart’ın E-Ticaret ve Micro ihracat alanında büyük fırsatlar barındırdığını belirten Mehmet Ünlü ise, E- Ticaret yapmaya karar veren veya bu alanda bir adım daha ileri gitmek isteyenlere faydalı olabilmek için bu semineri düzenlediklerini belirtti.

Seminere, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Keser, Meclis üyeleri, firma yetkilileri, iş insanları ve E-Ticaret ile iştigal eden işletme sahipleri katıldı.(Haber Merkezi)