İTSO’YA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :05.11.2022 | 20:36
  • Muhabir :

Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İTSO’YA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Meclis Başkanı Zeki Altun, Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı  Hasan Arslan, ile derneğin yönetim kurulu üyelerini nezaketle karşıladılar. Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı  Hasan Arslan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, Meclis Üyesi Zeki Aytaş yer aldı.

ARSUZ TARIM OSB İÇİN DESTEĞİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Derneğin amacı hakkında bilgiler veren Arsuz Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Hasan Arslan yaptığı konuşmada, “Arsuz’un başta turizm, tarım  ve eğitim konularının gelişmesi adına çalışmalar yapıyoruz.   İlçemizde  ihtiyacı hissedilen yüksek okulun hayata geçmesi için birlikte hareket edilmesi gerektiğine inanıyor,  bu konuda gerekli çalışmaların  yapılmasını umut ediyoruz. Ayrıca Arsuz’da kurulacak olan Tarım OSB’nin de Arsuz ve bölgemiz ekonomisinin gelişmesine önemli katkı sağlayacağını temenni ediyor, bu konudaki girişimleriniz ve destekleriniz içinde ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile şahsınızda İTSO Yönetimini bir kez daha tebrik ediyor, yeni dönemde bölgemiz adına önemli projeler gerçekleştireceğinize inanıyoruz.” dedi.

ARSUZ DENİZ TURİZMİ HIZLA GELİŞİYOR VE BÜYÜYOR

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Bölgemizin önemli turizm şehri olan Arsuz’un  gelişmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Arsuz Deniz Turizmi ve ulaşımı için hızla gelişiyor ve büyüyor. Bunun yanında Arsuz bölgesi tarım yönünden de önemli bir potansiyele sahip. İTSO olarak Arsuz’a kurulacak olan  Tarım Organize Sanayi Bölgesinin hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda Arsuz’un  ekonomik, sosyal ve kültürel yönden daha da gelişeceğine inanıyor, dernek olarak Arsuz adına yapmış olduğunuz çalışmalar için de ayrıca teşekkür ediyoruz.” dedi.