KARDEŞLİK ÇARŞISINDA YENİ AÇILIŞLAR

  • Eklenme Tarihi :10.01.2024 | 10:46
  • Muhabir :Haber Merkezi

Hatay’da örnek çarşı olarak bilinen ve birbirinden farklı iş kollarına ev sahipliği yapan İstanbul - Hatay Kardeşlik Çarşısı Primemall 2 dev bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı.

KARDEŞLİK ÇARŞISINDA YENİ AÇILIŞLAR

İstanbul - Hatay Primemall 2 Kardeşlik Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Güler’in öncülüğünde temizliğinden düzenine, meslekler arası dayanışmaya kadar çok sayıda madde ile öne çıkan ve örnek çarşı olarak adlandırılan İstanbul - Hatay Primemall 2 Kardeşlik Çarşısı yeni açılış ile gücüne güç kattı.

SİNİ KÜNEFE – KATMER İŞLETME AÇILIŞI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Aziz Fatih Yılmaz, Hatay’ın örnek çarşısı olan İstanbul - Hatay Kardeşlik Çarşısı Primemall 2’ye ziyarette bulundular. Sini Künefe - Katmer işletmesinin açılış programına katılma vesilesiyle çarşıya ziyarette bulunan başkanlar çarşı esnaflarını da tek tek ziyaret ederek çalışmalarında başarı dileklerini ilettiler. Başkan Yılmaz, eşi Saadet Yılmaz ve AK Parti Defne İlçe Başkanı Kenan Türkmen’in de hazır bulunduğu programda Sini Künefe - Katmer işletmesinin açılışını gerçekleştirdi. İşletmeye hayırlı olması dileklerini ileten Başkan Yılmaz, esnafın her sorununda yanlarında olduklarını kaydetti.

YILMAZ: ESNAFIMIZ İLE DAİMA BİR ARADAYIZ

Başkan Yılmaz, İstanbul - Hatay Kardeşlik Çarşısı Primemall 2 ziyareti ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “İstanbul - Hatay Kardeşlik Çarşısı Primemall 2 de faaliyete açılan Sini Künefe - Katmer işletmesinin açılış programına katıldık. Şehrimizi kalkındırmak için elini taşın altına koyan, emek veren tüm esnafımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Güzel bir hafta sonunda vatandaşlarımızla bir  

aradayız. İstanbul - Hatay Kardeşlik Çarşısı Primemall 2 Çarşısı esnafımızı eşim Saadet Hanım ve HESOB Başkanımız Sn. Aziz Fatih Yılmaz ile birlikte ziyaret ettik. Esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyor, emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.