Kiremitte Kaşarlı Sucuğun tadına doyum olmuyor

  • Eklenme Tarihi :03.01.2024 | 13:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

Kiremitte Kaşarlı Sucuğun tadına doyum olmuyor

Kış mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde sucuk tüketimi artış gösterirken kasap sucuğu ile hazırlanan Kiremitte Kaşarlı Sucuk gördüğü ilgi ile bir kez daha dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.Bölgemiz kasap sektörünün iddialı işletmelerinden olan Çalışkan Kasabının special sunumu olarak ortaya çıkan bu muhteşem lezzet tadanlardan tam not almaya devam ediyor.

 

Kısa adı UNESCO olan “United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization” “Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu” tarafından ‘Dünyanın 26. Gastronomi Şehri” olarak ilan edilen Şehrimizde yıllardır eşsiz yemekleri ile mutfak kültürümüze katkı sağlayan Şefik Çalışkan ustanın   lezzeti olan ” kiremitte kaşarlı sucuk” vazgeçilmez lezzetlerimiz arasında yerini almayı başardı.

Tepsi ve kağıt kebabı, lahmacun, etli, pidesi ile farkını ortaya koymayı başaran Şefik Çalışkan İşletmeciliğindeki Çalışkan Kasabı kendi yapımları olan  kasap sucukları ile yapılan  Kiremitte Kaşarlı Sucuk son yılların  gözde lezzeti oldu. Farklı ve unutulan lezzetlerimizi de gün yüzüne çıkaran Çalışkan Kasabı İşletmecisi Şefik Çalışkan,son dönemde  Kiremitte Kaşarlı Sucuğun görmüş olduğu yoğun ilgiden oldukça memnun olduklarının altını çizdi.Herkesi bu eşsiz lezzeti tatmaya beklediklerini ifade eden Şefik Çalışkan ,geçtiğimiz yıllarda deneme amacı ile başladıkları Kiremitte Kaşarlı Sucuk yemeğinin beklediklerinin üstünde ilgi gördüğünü belirtti.

Lezzet, sağlık, hijyen ve kalitesinden ödün vermeyen Şefik Çalışkan işletmeciliğindeki Çalışkan Kasabının yüzde 100 dana etinden yapılan sucukları uygun fiyatlarının yanında yemek sunumu ile de sektörde farkını ortaya koymaya devam ediyor. Kasap Sucuğu konusunda her daim iddialı olduklarını ifade eden Çalışkan Kasabı İşletmecisi Şefik Çalışkan,artık Kiremitte Kaşarlı Sucuk ile de iddialı olduklarını bir kez daha yineledi.Çalışkan;” Müşterilerimize her daim en güzel eti sunduğumuz işletmemizde Sinirleri ve kıkırdakları tamamen temizlenmiş dana etlerinin  tuz ve çeşitli baharatlarla kıyma makinesinde çekilerek Hijyenik koşullarda  gerçek bağırsaklara dolum yaptığımız sucuklarımızı özel zerzevatının yanında kaşarlı olarak servis ettiğimiz Kiremitte sucuğumuz herkesten tam puan aldı.Taş fırınımızda yapmış olduğumuz Kiremitte Kaşarlı Sucuk lezzetini tatmaya herkesi bekliyoruz.”dedi.

Saraykent mahallesi Şükrü Balcı cadesi  no 1 adresinde faaliyet gösteren Çalışkan Kasabı sipariş telefonu 0 542 227 03 04.