KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN HESOB’A ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :29.08.2023 | 12:29

Hatay’ın Yayladağı ve Kırıkhan İlçesi’nde yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Kooperatif Başkanları ve beraberinde bulunan üyeler, HESOB Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek sorun ve taleplerini ilettiler.

KOOPERATİF BAŞKANLARINDAN HESOB’A ZİYARET

Hatay’ın Yayladağı İlçesi’nde yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren 24 No.lu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mutlu Yıldırım, 29 No.lu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İlhami Aktaş ve Kırıkhan Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Karaçete Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Aziz Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Hatay’ın Yayladağı ve Kırıkhan İlçesi’nde yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren Kooperatif Başkanları ve beraberinde bulunan üyeler, HESOB Başkanı A. Fatih Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek sorun ve taleplerini ilettiler. HESOB Başkanı Az Fatih Yılmaz’a kabulünden ve ilgisinden dolayı teşekkür eden kooperatif başkanları, görevinde başarılar diledi.

Şoför esnafının sorunlarını ve taleplerini her zaman dinlemeye ve dile getirmeye devam edeceğini belirten HESOB Başkanı A. Fatih Yılmaz ise ziyaretlerinden dolayı kooperatif başkanlarına teşekkür ederken, şoför esnafının sorunlarının çözümü ve taleplerinin karşılanması için yetkililerle her zaman istişarelerini sürdüreceklerini beyan etti. (ESRA TURAN)