MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI

  • Eklenme Tarihi :09.04.2022 | 01:15

Antakya Ticaret Ve Sanayi Odası (ATSO), 6 ayda bir yapması gereken “Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı”nı gerçekleştirdi. Ottoman Palace Otel’de geniş bir katılımla gerçekleşen, toplantıya Komite, Meclis Üyeleri ve İl Müdürleri katıldı.

 MÜŞTEREK MESLEK KOMİTELERİ TOPLANTISI

Toplantıda, KOSGEB Hatay İl Müdürü Hayrettin Çevik, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri  Oğuz Alibekiroğlu son dönemlerdeki Hibeler ve Destekler ile ilgili birer sunum gerçekleştirdiler.

ATSO Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu'nun moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıya, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin Çalışkan,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eşref Taner Özkaya, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Cemil Müsevvitoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hamit Bal, Ticaret İl Müdürü Halit İmrek, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ziya Yüksel, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Uğur Özalır, Tarım İl Müdürü Ergün Çolakoğlu, Odamız Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Yağız, katıldı.

ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, “Komite, Meclis ve Disiplin Kurulu Üyelerimize ve tüm kurum müdürlerimize katılım ve katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. (Haber Merkezi)