ORTADOĞU VE AVRUPA’NIN YATIRIM UZMANI HATAYLI İŞ İNSANI METİN AVCIOĞLU - Hatay Söz Gazetesi

ORTADOĞU VE AVRUPA’NIN YATIRIM UZMANI HATAYLI İŞ İNSANI METİN AVCIOĞLU

  • Eklenme Tarihi :27.06.2024 | 15:47
  • Muhabir :ÖMER ÖZTÜRK

Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu, 60. Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” ödülüne layık görüldü.

ORTADOĞU VE AVRUPA’NIN YATIRIM UZMANI HATAYLI İŞ İNSANI METİN AVCIOĞLU

20 yıldır Ortadoğu ve Afrika pazarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarla adını duyuran Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu, İstanbul Raffles Hotel’de düzenlenen 60. Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” olarak ödüle layık görüldü.

Ankara ile Almanya’da dönemin başkenti Bonn arasında imzalanan İşgücü Antlaşması’nın 60’ıncı yılı nedeniyle İstanbul’da düzenlenen 60. Yıl Avrupa Marka Ödülleri töreninde Avrupa ve Ortadoğu’da gerçekleştirdiği başarılı yatırımlarla adını duyuran Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu “Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı” ödülüne layık görüldü.

ÜLKEMİZE KATMA DEĞER SAĞLAMAK İÇİN BÜYÜK İŞLERİ BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ

60. Yıl Avrupa Marka Ödülleri Gecesi’nde ‘Ortadoğu ve Avrupa’nın Yatırım Uzmanı’ ödülüne layık görülen Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu yaptığı konuşmada, “Başta ülkemiz olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinde yatırımlarımız son hızıyla devam edecek. Elde ettiğimiz başarı aslında bir ekip işidir. Ekip arkadaşlarımızla birlikte ülkemize katma değer sağlamak için büyük işleri başarmaya devam edeceğiz. Böyle bir ödülü bizlere layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

HATAYSPOR’U DAHA İYİ YERLERE GETİRMEK İÇİN YETKİ ALMAYA HAZIRIM

20 yıldan bu yana İstanbul’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Fertel Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hataylı İş İnsanı Metin Avcıoğlu, bundan sonraki hedefinin Süper Lig’de kalma başarısı gösteren Hatayspor Kulübü’nü daha iyi yerlere getirmek için yetki almaya hazır olduğunu belirtti.