Şah Kral Restaurant Tam Gaz Faaliyette

  • Eklenme Tarihi :27.01.2024 | 18:19
  • Muhabir :Haber Merkezi

Şah Kral Restaurant Tam Gaz Faaliyette

Asrın felaketi sonrası kısa sürede toparlanarak hizmetine devam eden Şah Kral Restaurant ,Damak çatlatan lezzetleri ile faaliyetlerini tam gaz sürdürüyor. Kısa adı UNESCO olan “United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization” “Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu” tarafından ‘Dünyanın 26. Gastronomi Şehri” olarak ilan edilen Şehrimizde mevcut yöresel lezzetlerimize ilave olarak special sunumlar ile bilinen Şah Kral Restaurant sektörde farkını ortaya koymaya devam ediyor.

 

Kasap Fırın ve Restaurant olarak hizmet veren işletme special sunumumları ile damat lezzetine önem verenlerin en çok tercih ettikleri işletmeler arasında yerini almış durumda. Oldukça geniş açık alanı,Kapalı salonu,Çocuk parkı ve geniş Otopark alanı ile Güzelburç mahallesinin gözde mekanı olan Şah Kral Restaurant kusursuz sunduğu hizmet ile biliniyor.

Genç ve başarılı isimler Adnan,Ali,Turhan ve Selçuk Avcı tarafından İşletmeciliği yapılan Şah Kral Restaurant,Muhteşem et lezzetleri,Kebap çeşitleri,Soğuk mezeleri,Alkollü-Alkolsüz içecekleri ile verdiği kusursuz hizmetin yanında uygun fiyatları ile de takdir toplayan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Müşterilerine sundukları tüm lezzetler ile iddialı olduklarını söyleyen Şah Kral Restaurant işletmecilerinden Adnan Avcı, herkesi bu muhteşem lezzetleri tatmaya davet etti.Müşteri memnuniyeti ve Hijyen olmazsa olmazımız diyen genç işletmeci görmüş oldukları yoğun ilginin işlerinde ne denli başarılı olduklarının en büyük göstergesi olduğunu söyleyerek tercihleri ile kendilerini bir marka haline getiren kıymetli müşterilerine ve özverili çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek kaliteden asla ödün vermeyerek en güzel hizmeti vermek adına var güçleri ile çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Güzelburç mahallesi Avcı 2 sokak No:13 Kültür Koleji Karşısında hizmet veren Şah Kral Restaurant rezervasyon telefonları 0 539 736 03 22 ile 0 538 450 43 89.