SİVAS KARŞISINDA HEDEF GALİBİYET

  • Eklenme Tarihi :16.02.2024 | 14:19
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

SİVAS KARŞISINDA HEDEF GALİBİYET

Trendyol Süper Ligde mücadele eden Atakaş Hatayspor, Cumartesi günü oynayacağı Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Mersin Erdemli’de bulunan atış poligonunda hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar Sivasspor karşısında galibiyeti hedefliyor.

 

Teknik Direktör Volkan Demirel nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Bordo-Beyazlılar yaptıkları son idmanda pas dirili ve dan alan çalışması yaptı. Çalışmaların programları dahilinde devam ettiğini belirten Teknik Direktör Volkan Demirel, “Hedefimiz galibiyet çalışmalarımızı da bu yönde devam ettiriyoruz.” dedi.

TARAFTARLARIMIZI MUTLU EDECEĞİZ

Trabzon maçında adıkları galibiyetten çok oynadıkları kötü oyuna çok üzüldüğünü belirten Demirel, “Trabzon maçında yaptığımız hataları yapmama adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sivasspor maçı her iki takım içinde zor geçecek. Ama yaptığımız transferlerle daha iyi duruma geldiğimizi söyleyebilirim. Artık alternatiflerimiz daha da çoğaldı. Mersin’de oynayacağımız karşılaşmadan galibiyetle ayrılıp ligde tekrar bir çıkış yakalamak şimdilik en büyük hedefimiz dedi.

TARAFTARLARIMIZI BEKLİYORUZ

Cumartesi günü Mersin’de oynayacakları Sivasspor maçına tüm taraftarları davet eden Demirel, “Onların desteğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek işimiz daha da kolaylaşır. Gelsinler bizleri desteklesinler. Alacağımız galibiyeti de onara hediye edelim. Tribünle bütünleştiğimiz zamanlarda önümüzde kimse duramıyor. Bunu bir çok maçta gördük. Bu maçta da taraftarlarımızın tribünleri doldurmalarını ve takımlarını 90 dakika boyunca desteklemelerini istiyorum.” diye konuştu.