Tatlı Bir Rüya: Antep Fıstıklı Baklava Lokum - Hatay Söz Gazetesi

Tatlı Bir Rüya: Antep Fıstıklı Baklava Lokum

  • Eklenme Tarihi :07.07.2024 | 12:09
  • Muhabir :Haber Merkezi

Tatlı Bir Rüya: Antep Fıstıklı Baklava Lokum

Osmanlı İmparatorluğu'nun mirası olan lokum, günümüzde hala tatlı severlerin gözdesi olarak popülerliğini koruyor. Lokum, hem Türkiye’de hem de dünyada çeşitlenerek ve yenilenerek tatlı dünyasında yerini sağlamlaştırırken günden güne ortaya çıkan special lokum lezzetleri hem muhteşem görüntüsü hem de damak çatlatan lezzeti ile adından söz ettiriyor.

İşte special lokum lezzetleri arasında yer alan Antep Fıstıklı Baklava Lokum bunlardan biri.Bol Antep fıstığı ve çikolata ile Misafir sofralarının vazgeçilmezi ve özel günlerin tatlı sürprizi olan Antep fıstıklı baklava lokumu, her bir lokmasıyla damağınızda unutulmaz bir iz bırakıyor.

Bölgemiz lokum sektörünün etkili markalarından olan Has Yayladağı Lokumu zengin lokum çeşitlerinin yanında Antep Fıstıklı Baklava Lokumu ile de müşterilerinden tam not alan bir işletme olarak çıkıyor karşımıza.

Lokumu yüzyıllardır süregelen geleneksel yöntemlerle ürettiklerini ifade ederek sözlerine başlayan Has Yayladağı Lokumu Yöneticisi Osman Aksoy    açıklamasında:” Kurucumuz Mehmet Kaya önderliğinde en leziz lokum çeşitlerini müşterilerimize sunmak adına alanında deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte var gücümüz ile çalışmaktayız.Lokum çeşitlerimiz arasında yer alan ve son dönemim gözde lezzeti Antep Fıstıklı Baklava Lokum diğer lezzetlerimiz gibi tam not almayı sürdürüyor.Antep  fıstıklı baklava lokumu, tatlı sevenler için eşsiz bir lezzet deneyimi sunar. Tatlı olmasına rağmen hafifliği ile de öne çıkar. Misafirlere ikram edilirken, hem lezzeti hem de görünümüyle büyük beğeni toplar. Düğün, nişan gibi özel günlerde de fıstıklı baklava lokumu, kutlamaların vazgeçilmez bir parçasıdır. Ayrıca,Antep  fıstıklı baklava lokumu, hediye olarak da mükemmel bir tercihtir.Böylesine muhteşem bir lezzeti hala tatmadıysanız sizleri Semerciler çarşısında bulunan işyerimize davet ediyorum.”dedi.

Ayrıca ;Yayladağının meşhur sade lokumu başta olmak üzere tüm lokum çeşitlerini en leziz halleri ile müşterilerine sunduklarını hatırlatarak Has Yayladağı Lokumunun sektörde marka olması konusunda gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Semerciler çarşısında faaliyetlerine devam eden Has Yayladağı Lokumu iletişim numarası 0 536 736 48 73.