TEKSÖZ METAL SANAYİ SİTESİ İÇİN ANKARA’DA

  • Eklenme Tarihi :01.04.2022 | 10:33

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ve beraberinde bulunan oda başkanları, Ak Parti Hatay Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman ile MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı’yı TBMM Çalışma Ofisi’nde ziyaret ettiler.

TEKSÖZ METAL SANAYİ SİTESİ İÇİN ANKARA’DA

Hatay’da yapılması planlanan Metal Sanayi Sitesi inşaat çalışmalarının başlaması için Ankara’ya Metal Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Abdullah Zorlu, Oto Tamirciler Odası Başkanı Nizar Hayzaran ve Selim Aras ile birlikte çıkarma yapan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz sırasıyla Ak Parti Hatay Milletvekili ve Dijital Mecralar  Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman ile MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı’yı TBMM Çalışma Ofisi’nde ziyaret ettiler.

Metal Sanayi Sitesi inşaat çalışmaları kapsamında TBMM Çalışma Ofisi’nde ziyaret ettikleri Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ile MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı’ya bilgiler veren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ile Metal Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Abdullah Zorlu, yapılacak olan çalışmanın sanayi esnafına büyük avantaj sağlayacağını kaydederek destek isteyerek ilgilerinden dolayı milletvekillerine teşekkür ettiler. (Murat MUTLU)