TEKSÖZ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :11.04.2022 | 10:31

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı EXPO Fuar Alanı’nda bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.

TEKSÖZ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A ZİYARET

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, 1 Nisan’da açılan EXPO 2021 Fuarı’nın ardından HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ziyaret ederek EXPO’nun Hatay’a ve esnaflara yararları ile yerel yönetimler hakkında istişarelerde bulundu.

KIRIKHAN MEZBAHANESİ TALİMATI VERİLDİ

Yapılan istişareler sonrasında bir açıklama gerçekleştiren HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş kardeşimizi ziyaret ederek esnaf ve sanatkârlarımızın genel konularını istişare ettik. Expo'nun şehrimize ve esnafımıza yararlarını konuştuk. Ayrıca Kırıkhan mezbahanesinin bir an önce hizmete girmesi için talimat verdiler. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı sonsuz teşekkürler.” dedi.

TEKSÖZ’DEN BAŞKAN SAVAŞ’A EL OYMASI DUVAR AYNASI

HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile yapılan istişareler sonrasında HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz tarafından Türkiye’nin önemli meslek dallarından biri olan mobilyacılık sektöründe yıldızı parlayan el emeği göz nuru olan el oyması duvar aynası hediye edildi. Türkiye’de önemli bir özelliğe sahip olan Antakya Mobilyacılığının tanıtılması için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini belirten Başkan Savaş, el oyması duvar ayna hediyesi ile ziyaretlerinden dolayı HESOB Başkanı Teksöz’e teşekkür etti. (Murat MUTLU)