TEKSÖZ’DEN KUYUMCULAR ODASI’NA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :28.07.2022 | 11:47

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Hatay Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Nebil Hurigil’i ziyaret etti.

TEKSÖZ’DEN KUYUMCULAR ODASI’NA ZİYARET

 

Genel kurulunu tamamladıktan sonra HESOB2a bağlı oda başkanları ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunmaya devam eden HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Hatay Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Nebil Hurigil’i ziyaret etti.

HESOB Olağan Genel Kurulu’na katılarak verdiği destekten dolayı Hatay Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Nebil Hurigil’e teşekkür ziyaretinde bulunan HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, gerçekleştirilen ziyarette esnafın genel konularını istişare ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti. Yapılan karşılıklı istişarelerin ardından HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Hatay Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Nebil Hurigil’e Türk Bayrağı içerisinde Kur'an’ı Kerim kitabı hediye etti.

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz tarafından gerçekleştirilen ziyaret programına Hatay Mobilyacılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar’da eşlik etti. (Murat MUTLU)