TEKSÖZ’DEN YAYLADAĞI ESNAFINA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :23.03.2022 | 10:51
  • Muhabir :

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Yayladağı İlçesi’nde oda başkanları ile esnaflara ziyaretlerde bulundu.

TEKSÖZ’DEN YAYLADAĞI ESNAFINA ZİYARET

HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, Yayladağı İlçesi’nde kısa bir süre önce olağan genel kurulunu tamamlayarak seçilme başarısı gösteren Yayladağı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Emre Ergüder, Yayladağı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Nevzat Gonca, Yayladağı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdullah Deliveli ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaret programında Yayladağı İlçesi’ne faaliyet gösteren oda başkanları ile birlikte Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’ı ziyaret eden HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, burada esnafa her zaman kapılarını açan Başkan Yalçın’a teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

TEKSÖZ VE ODA BAŞKANLARI ESNAFI GEZDİ

Yayladağı İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret programında oda başkanlarını yanına alarak ilçe esnafını ziyaret eden HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, esnaf ve sanatların sorunlarını ve taleplerini dinledi. İlçede faaliyet gösteren esnaf oda başkanlarıyla birlikte esnaf ve sanatkarların sorunlarının çözülmesi için ellerinden gelen tüm çabayı sar edeceklerini belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, ayrıca esnaf ve sanatkarların taleplerinin karşılanması için bakanlıklar nezdinde görüşmelerini sürdüreceklerini beyan etti.

TEKSÖZ’DEN YAYLADAĞI ESNAFINA TEŞEKKÜR

Yayladağı İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret programı kapsamında esnaf ve sanatkarların yoğun ilgisinden son derece memnun kaldığını belirten HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, “Yayladağı esnaf ve sanatkarlarımızla birlikte esnafın sorunları hakkında istişarelerde bulunduk. Esnafımızın derdini dinlemek ve ilgili kurumlara ve yetkililere anlatmak boynumuzun borcudur. 24 saat esnafımızın yanında ve  emrindeyiz. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı başta oda başkanlarımız olmak üzere tüm Yayladağı esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyor, Cenab-ı Allah’tan bereketli kazançlar diliyorum.” dedi. (Murat MUTLU)