TİCARET BORSASI ÜYELERİYLE İSTİŞARE EDİYOR - Hatay Söz Gazetesi

TİCARET BORSASI ÜYELERİYLE İSTİŞARE EDİYOR

  • Eklenme Tarihi :10.07.2024 | 13:24
  • Muhabir :Haber Merkezi

TİCARET BORSASI ÜYELERİYLE İSTİŞARE EDİYOR

6 Şubat deprem felaketinin ardından İskenderun Ticaret Borsası, hasar gören binaları nedeniyle sahildeki Atatürk Anıt Alanı'nda kurdukları konteyner ofislerinde kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu, kriz dönemlerinde bile üyeleriyle sürekli istişare halinde olup, özellikle ihracatçı firma sahiplerinin görüşlerini ve ihtiyaçlarını yakından dinliyor. Bölgesel olarak üyelerle sık sık buluşan Vayısoğlu ve borsa yönetimi, üyelerden gelen her türlü sorunu çözümlemek için çaba gösteriyor.

İskenderun Ticaret Borsası, 333 işlem yapan firma ile aktif bir şekilde çalışmaktadır. Her bir üye firmanın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyip, borsa olarak yanlarında yer almayı sürdürmektedir.

Genel Sekreter Engin Vayısoğlu, ayrıca 5 Temmuz 1938 tarihinde İskenderun'un düşman işgalinden kurtuluşunun 86. yıl dönümünü de kutlayarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor.

İskenderun Ticaret Borsası, üyeleriyle sağlam bir iletişim ağı kurarak, sorunları çözmek ve iş birliğini güçlendirmek adına kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir.