Tr-Door İstihdam Yaratacak

  • Eklenme Tarihi :01.04.2022 | 15:52

TR-DOOR Orman Ürünleri A.Ş. istihdam yaratmaya hazırlanıyor.

Tr-Door İstihdam Yaratacak

Türkiye’de ve Hatay’da yaşanan ekonomik zorluklara rağmen Hataylı 10 iş insanı bir araya gelerek, inşaat sektörü içerisinde yer alan iç kapı imalatı alanında faaliyet gösterecek olan TR-DOOR Orman Ürünleri A.Ş. istihdam yaratmaya hazırlanıyor.

Hatay’da yaşanan ekonomik zorluklara rağmen elini taşın altına koyarak Hatay’da istihdam yaratmak için kolları sıvayan Efe Gündüz,  Emre Gündüz, Tuncay Güven, Mikdat Sarı, Mustafa Çakıcı, Fevzi Yılmaz, Emin Yıldız, M. Uğur Yıldız, İbrahim Eker ve Muhammet Kabakçı tarafından Güzelburç Mahallesi, 2322. Sokak No:1 Antakya adresinde kurdukları TR-DOOR Orman Ürünleri A.Ş. firması ile iç kapı imalatı sektöründe faaliyete hazırlanıyor.

Antakya İlçesi’ne bağlı Güzelburç Mahallesi’nde 3 dönüm kapalı alan üzerine kurulan ve inşaat sektörü içerisinde yer alan iç kapı imalatı alanında faaliyet gösterecek olan TR-DOOR A.Ş. yeni sipariş edilen makinaların montajlarının tamamlanmasının ardından başta Türkiye’nin çeşitli illeri olmak üzere yurtdışına da iç kapı ihraç edecek. (Murat MUTLU)