TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI CEO’LARININ GÜVENDİĞİ ADRES: MARKASANAT

  • Eklenme Tarihi :22.08.2023 | 14:31

İtibar yönetimi ve marka iletişimi konusunda Türkiye’nin sayılı ajanslarından biri olan Markasanat, Ekonomist’in 8 yıldır yayınlandığı “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” listesine yeniden damga vurdu.

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI CEO’LARININ GÜVENDİĞİ ADRES: MARKASANAT

Senelerdir “Türkiye’nin En Güçlü ve En Genç CEO”larını portföyünde bulunduran Markasanat, listeye giren Köklü Zeytincilik, Art Design, Lens Yapı Grup ve Erin Motor markalarıyla listede en çok markası bulunan ajans unvanını korudu. Markasanat, 4 markasıyla listenin 3 milyar 204 milyon TL ciroluk portföyünü yönetiyor.

 

Marka yönetimi ve kurumsal danışmanlık alanında 14 yıldır hizmet veren Markasanat, ödüllü markalarıyla adından söz ettiriyor. Her sene Türkiye’nin önemli kurum ve kuruluşları tarafından hazırlanan listelerde yer alan markalarıyla başarısını perçinleyen Markasanat, yeniden “Türkiye’nin En Güçlü ve En Genç CEO”larına sahip ajans olarak adından söz ettirdi. Sadece referansla ve butik çalışan Markasanat, son 8 yıldır Ekonomist dergisi tarafından belirlenen Türkiye’nin “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” listesinde en çok markalarının yer aldığı ajans olma unvanını korudu. 6 yıldır listede markaları bulunan Markasanat, bu kez de Köklü Zeytincilik, Art Design, Lens Yapı Grup ve Erin Motor markalarıyla adından söz ettirdi. Köklü Zeytincilik CEO’su Mustafa Kürlek’in 30., Art Design CEO’su Turgay Terzi’nin 32., Lens Yapı Grup CEO’su Mert Kutlu’nun 34. ve Erin Motor Genel Müdürü Ersin Şahin’in 35. sırada yer aldığı listede, aynı zamanda Mustafa Kürlek, Ersin Şahin kendi sektörlerinden listeye giren tek isim olmanın gururunu da yaşadılar. Listedeki isimlerin yüzde 10’unun adresinin Markasanat olduğunu ifade eden Markasanat Ajans Başkanı Nevin Özcan, “Markasanat’ın sektördeki en büyük farkı, kendi çizgilerini belirleyen bir ajans olması. Kurulduğu günden beri sadece referansla çalışan yapımızı koruyor ve Türkiye’nin önemli değerlerini keşfedip onların markalaşmasını sağlıyoruz. Uzun yıllardır bizimle çalışan markalarımızın her sene Türkiye’nin en önemli listelerinde yer almaları bizi ayrıca gururlandırırken ve ne kadar önemli bir yolda olduğumuzu gösterirken, son birkaç yıldır kesintisiz ‘40 Yaş Altı 40 Genç CEO’ listesine en çok markasının girdiği ajans olmamız da bizi sektörden ayrıştırıyor. 4 markamızla listenin 3 milyar 204 milyon TL ciroluk portföyünü yöneterek listenin en güçlü ajansı konumundayız da. Listeye giren markalarımızı başarılarından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi. (Haber Merkezi)