UGUTMEN HİBE PROGRAMINA KATILDI

  • Eklenme Tarihi :08.08.2023 | 13:48

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından depremden etkilenen 11 ildeki işletmelerin desteklenmesine yönelik bölgesel hibe programı kapsamında Antakya’da toplantı düzenlendi.

UGUTMEN HİBE PROGRAMINA KATILDI

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı  Yeşim Ugutmen, UNDP  Türkiye Bölgesel Hibe Destek programı kapsamında, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürüteceği proje ile birlikte depremden zarar gören KOBİ’lerin zararlarını gidermek adına verilecek hibe fonu açıklama toplantısına katıldı.

Toplantıda, 6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen ve en çok hasarın meydana geldiği şehirlerden biri olan Antakya’ya verilecek olan hibe ve destekler görüşüldü.

Antakya Teofarm Çiftlik’te gerçekleştirilen toplantıya, UNDP Bölge Koordinatörü Hamit Doğan UNDP Türkiye Portföy Yöneticisi Mustafa Ali Yurdupak  UNDP Türkiye Mukim Temsilcisi Louisa Vinton Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Hikmet Çinçin, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak, Başkan Yardımcıları. Ahmet Bünyamin, Yavuz Serdar Şahutoğlu , Hatay KAGİT Başkanı Çiğdem Kiral , Hatay Marangozlar ve Hızarcılar Odası Bşkanı  Mehmet Ali Yapar Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ATSO Genel Sekreteri Ali Mullaoğlu ile TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen katıldı. (Haber Merkezi)