ÜRETİCİLERE BEREKETLİ VE BOL HASATLAR DİLEDİ

  • Eklenme Tarihi :23.05.2024 | 14:56
  • Muhabir :MUSTAFA SAĞLAM

ÜRETİCİLERE BEREKETLİ VE BOL HASATLAR DİLEDİ

TARIM ve Orman İl Müdürü Abdurrahman Türkmen, Amik Ovası’nda kaysı hasadına katılarak kaysı bahçelerinde incelemelerde bulundu. Ardından buğday hasadı yapılan tarlalarda biçerdöver kontrolleri yapan Türkmen, üreticilere hasatlarının bereketli olmasını diledi.

 

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte başlayan hasatların ardından Tarım ve Orman İl Müdürü Abdurrahman Türkmen personelleri ile birlikte Hatay’ın çeşitli noktalarında devam eden hasatlara katılmaya devam ediyor. Her zaman üreticilerin yanında olan ve sorunlarını yerinde dinleyen Tarım ve Orman İl Müdürü Türkmen’in bu seferki durakları kaysı bahçeleri ve buğday tarlaları oldu.

Amik ovasında başlayan kaysı hasadına katılan Tarım İl Müdürü Abdurrahman Türkmen üreticilerle bir araya geldi. Kayısı bahçelerinde inceleme yapan İl Müdürü Türkmen, hasat ile ilgili üreticilerden bilgi aldı.

Ardından buğday hasadının yapıldığı Reyhanlı’da tarlada üreticilerle bir araya gelen Tarım ve Orman İl Müdürü Abdurrahman Türkmen, biçer döver kontrollerinin ardından üreticilere bereketli, bol hasatlar diledi.