YARATICILIĞIN SINIRLARINI ZORLADI

  • Eklenme Tarihi :06.07.2023 | 16:14

Giordani Gold Essenza Bloom Edp'nin Büyüleyici Dünyasi Contemporary İstanbul'da Sanatseverlerle Buluştu!

YARATICILIĞIN SINIRLARINI ZORLADI

Oriflame'in sanat ve kültür sektörlerinin buluşmasını kutlayan prestijli sanat fuarı Contemporary İstanbul'a katılan ilk kozmetik markası olarak bir kez daha inovasyon ve yaratıcılığın sınırlarını zorladı…

Oriflame olarak sanatın ilham verme, büyüleme ve dönüştürme gücüne her zaman inandık. Bu nedenle, bu yılki Contemporary İstanbul etkinliğinde, son derece yetenekli sanatçı Damla Yalçın ile iş birliği yapma ve "Dilsiz Anılar" adlı bu çarpıcı sanat eseri aracılığıyla herkesi Giordani Gold Essenza Bloom EdP'nin büyüleyici dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya davet ettik.

Dilsiz Anılar ile Oriflame'in ikonik Giordani Gold Essenza Blossom kokusu tam anlamıyla sürükleyici bir deneyim sundu. Koku, nesnelliğin sınırlarını aşarken, her birey için taşıdığı farklı etkileri ve kişisel anlamları ortaya çıkardı.

Öyle ki, “Dilsiz Anılar" koku, anılar ve sanatsal üretimin büyüleyici kesişimini araştırdı ve katılımcılar ile buluşturdu. Bu sürükleyici sanat eseri, kokuların gücünü zamanın dokusuyla ustaca iç içe geçirerek geçmiş deneyimlerimizin özünü ve önemini sorgulamaya olanak tanıdı. Kokular, yerlere duyulan özlemi uyandırma, kişisel hatıraları tetikleme ve hatta belirli duyguları uyandırma konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir.

Bu büyüleyici enstalasyonun kalbinde, gerçekten etkileşimli bir deneyim sağlamak için tasarlanmış Oriflame'in Giordani Gold Essenza Blossom kokusu yer aldı. Katılımcılar bu eşsiz parfümle karşılaştığında, kokuların her birey için nasıl farklı anlamlar ve etkiler taşıdığını keşfederek, kişisel bir keşif yolculuğuna çıktı. Oriflame ile iş birliği yapan dünyaca ünlü parfümörler tarafından tasarlanan Giordani Gold Essenza Blossom, katılımcıları içindeki farklı notalarla bağlantı kurmaya farklı anıları yeniden hatırlamasına olanak tanıdı.

Oriflame'in Contemporary İstanbul'daki varlığı, hem marka hem de tüm güzellik sektörü için tarihi bir kilometre taşını işaret ediyor. Yeniliklere imza atarak, mümkün olanın sınırlarını yeniden tanımlamaya devam ediyor, yenilik ve yaratıcılığa olan sarsılmaz bağlılığımızı sergiliyoruz. Ayrıca sanat dünyasının yükselen yıldızlarından Damla Yalçın ile yaptığımız bu iş birliği, Oriflame'in yaratıcılığı teşvik etme ve gelişmekte olan yetenekleri her daim desteklediğinin de bir göstergesi olmaya devam ediyor.