ZİYARETTE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

  • Eklenme Tarihi :28.05.2024 | 16:59
  • Muhabir :Haber Merkezi

ZİYARETTE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

 Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, ve oda başkanları ile bir araya geldi. Ziyarette, Rezerv Alan, Mücbir Sebep ve Enflasyon Muhasebesi konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretle ilgili bir paylaşımda bulunan ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, “İlimizdeki Oda, Borsa ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, Ayhan Kara Vakfı Başkanı Ayhan Kara, Hatay Akademik Meslek Odaları Koordinasyon Kurulu İl Temsilcileri, Hatay SMMMO Temsilcileri, Esnaf Oda Başkanları, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanları, Ziraat Odası Başkanları ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Öntürk ile EXPO Meclis Toplantı salonunda bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdik.

Ayrıca; Rezerv Alan, Mücbir Sebep ve Enflasyon Muhasebesi konularında fikir alışverişinde bulunduk. Toplantıya aynı zamanda Meclis Başkanımız Selahattin Eskiocak, Meclis Üyemiz Fuat Büyükaşık ile Genel Sekreterimiz Ali Mullaoğlu katıldı. Sayın Başkanımıza ağırlamalarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.