4 KİŞİYİ ÖLDÜREN ZANLI DÖRTYOL’DA YAKALANDI - Hatay Söz Gazetesi

4 KİŞİYİ ÖLDÜREN ZANLI DÖRTYOL’DA YAKALANDI

  • Eklenme Tarihi :24.06.2024 | 15:25
  • Muhabir :ERTUĞRUL OKTAY

4 KİŞİYİ ÖLDÜREN ZANLI DÖRTYOL’DA YAKALANDI

Adana’da boşanma aşamasındaki karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini tabancayla vurarak öldürüp kaçan Hakim Aba, Hatay Dörtyol ilçesinde babasıyla birlikte yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, trajik olay Adana’da yaşandı. Boşanma sürecinde olan Hakim Aba, karısını, kayınpederini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini tabancayla vurarak öldürdü.

Emniyet güçlerinin titiz çalışmaları sonucunda, Hakim Aba'nın Hatay'ın Dörtyol ilçesinde babasıyla birlikte yakalandığı belirtildi. Şüpheliler, sorgulanmak üzere Adana Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Hakim Aba'nın katliamdan sonra yanına aldığı 3 aylık çocuğu Deniz Aba, sevgi evlerinde koruma altına alındı. Olay, Adana'da büyük üzüntü ve endişe yarattı. Şüpheli ve olayın detayları hakkında soruşturma devam ediyor.

MARDİN’DE TOPRAĞA VERİLDİLER

Bu arada Adana'da Hakim Aba'nın (23) sokak ortasında tartışıp, tabanca ile vurarak öldürdüğü boşanma aşamasındaki eşi Şükran Aba (19) ile kayınpederi Turgut Erat (51), kayınvalidesi Leyla Erat (50) ve kayınbiraderi Muhammed Erat (20), memleketleri Mardin'in Derik ilçesinde defnedildi.