AÇIKALIN BAKAN BOZDAĞ’I ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :24.12.2022 | 16:06
  • Muhabir :

Hatay Barosu Başkanı Av. Cihat Açıkalın, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ve Av. Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı makamında ziyaret etti.

AÇIKALIN BAKAN BOZDAĞ’I ZİYARET ETTİ

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel ile Av. Sabahat Özgürsoy Çelik’ten Hatay’da son durumlar hakkında bilgiler alırken, Hatay Barosu Başkanı Av. Cihat Açıkalın’dan da baroda yapılan faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Hatay Barosu Başkanı Av. Cihat Açıkalın, “Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ’a gerçekleştirdiğimiz ziyarette CMK ücret tarifesi, KDV oranları ile ilgili meslektaşlarımızın talep ve beklentileri ayrıca Hatay adliyeleri altyapı sorunları ve  mesleki sorunlar hakkında görüşlerimizi dile getirdik. Sorunlarımızın çözümü noktasında destek olan milletvekillerimize, Belediye başkanlarımıza, STK temsilcilerimize ve dayanışma ruhu ile hareket eden tüm meslektaşlarımıza bu vesileyle teşekkür ederim.” dedi. (MURAT MUTLU)