ACIMASIZCA DÖVÜP GASP ETTİLER

  • Eklenme Tarihi :06.08.2022 | 00:42

Kumlu ilçesinde 74 yaşındaki Gülizar Düzce, altın bilezikleri yüzüğü ve yaşlılık maaşını gasp edip 37 yerinden bıçaklanarak hastanelik ettikleri iddiasıyla yakınları olduğu belirlenen karı koca yakalandı.

ACIMASIZCA DÖVÜP GASP ETTİLER

Olay Kumlu’da yaşandı. Evinde tek başına yaşayan 74 yaşındaki Gülizar Düzce’nin evine gelen ve ağabeyinin torunu ile kocasına kapıyı açmasıyla filmleri aratmayan bir olay meydana geldi.

Aile yakını gaspçılar tarafından yaşlı kadının elleri bağlanıp, etkisiz hale getirdiği, kafasını beton zemine defalarca vurulduğu, kolundaki bilezik, parmağındaki yüzük zorla işkenceyle alındığı ve yakın zamanda çektiği yaşlılık maaşı gasp edildiği iddia edildi.

Yakınları tarafından kanlar içerisinde bulunan yaşlı kadın, vücudunun 37 farklı yerinden bıçak kesiği, birçok yerinde ezikler, morluklarla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Bu arada Savcılık ve polisin takibat sonucu olayla ilgili gasp mağduru yaşlı kadının ağabeyinin torunu C.Ç., uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen kocası M. Ç. Yakalandı. Adli makamlara çıkarılan zanlılardan M. Ç. tutuklanarak İskenderun M Tipi Cezaevine gönderildi, eşi C.Ç ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi. (Haber Merkezi)